Stajnia Motocyklowa - polish customers
Select language / Wybierz język: ENGLISH / POLSKI

Kim jesteśmy?

serwis

Stajnia Motocyklowa powstała w 2009 roku z połączenia naszych pasji i doświadczeń. Specjalizujemy się w przygotowaniach motocykli do dalekich podróży. Chlubimy się tym, że wszystkie maszyny, które przeszły przez nasze ręce i pojechały do Azji czy Afryki i o własnych siłach wróciły do polskich garaży.

Mamy siedzibę w Warszawie, ale wcześniej nasz warsztat znajdował się na Dolnym Śląsku. Jedno jednak się nie zmieniło, na naszych podnośnikach były rejestracje z całej Polski. Bydgoszcz, Śląsk, Wrocław – koszty przewiezienia motocykla są mało istotne jeśli chcesz być pewnym, że sprzęt Cię nie zawiedzie i wrócisz nim do domu.

Przygotowanie motocykla do dalekiej turystyki, gdy wiemy, że przez najbliższe 20-30 tysięcy kilometrów nie będzie widział żadnego warsztatu jest dla nas wyzwaniem i przyjemnością. Znamy się na tym, pracujemy dokładnie i lubimy jak klienci patrzą nam na ręce. Nie jesteśmy najtańsi, ale jesteśmy bardzo dobrzy w tym co robimy. Lubimy klientów rozumiejących, że pieniądze zostawione w naszym warsztacie są dużo mniejsze od nerwów i kosztów zakupu części podczas podróży. Dbamy nie tylko o Wasze motocykle, dbamy o Wasze udane wakacje i święty spokój.

Potrafimy przygotować motocykl do dalekiej podróży, więc potrafimy też przygotować te, które na co dzień kręcą się wokół komina.

Chętnie też dzielimy się naszą wiedzą organizując szkolenia warsztatowe przeznaczone dla przyszłych globtrotterów.

Nieważne czym jeździsz: Hondą, Suzuki, KTM czy BMW – jeśli to czym jeździsz ma dwa koła i silnik to potrafimy się tym zająć. Pewnie zajrzałeś tu, bo szukasz dobrego warsztatu. Znalazłeś.

Zapraszamy