Stajnia Motocyklowa - polish customers
Select language / Wybierz język: ENGLISH / POLSKI

ORGANIZUJEMY SZKOLENIA

wyjazdy2
Zapraszamy na szkolenia mechaniczne i mechaniczno-podróżnicze organizowane przez naszą firmę.

Obsługa i naprawa klasycznych motocykli 26-27 listopada 2016 r.

Obsługa i naprawa motocykli klasycznych - dwudniowe szkolenie.

Szkolenie przeznaczone dla posiadaczy klasycznych japońskich ( lecz nie tylko) motocykli pragnących samemu obsługiwać swój pojazd., posiadających już pewien zakres podstawowej wiedzy z zakresu mechaniki. Szkolenie będzie opierać się na konstrukcjach z lat 70-80. 
W programie między innymi takie rzeczy jak:wymiana i dobór olejów i filtrów, wymiana i smarowanie linek, czyszczenie i regulacja gaźników z naciskiem na zrozumienie zasady ich działania, regulacja zaworów płytki/śrubki, regulacja zapłonu za pomocą lampy stroboskopowej, serwis zawieszeń klasycznych, wymiana wszelkich łożysk, wymiana sprzęgła, diagnostyka i budowa układu elektrycznego. Oczywiście nie zabraknie również serwisu układu hamulcowego, zarówno tarczowego hydraulicznego jak i bębnowego mechanicznego, wymiany łożyska główki ramy, oraz wielu innych. 
Zajmiemy się również najczęściej spotykanymi awariami.
Szkolenie trwa cały weekend : 
sobota 10-18 (19) w tym przerwa na obiad 
niedziela 10-18 w tym przerwa na obiad
Koszt dwudniowego szkolenia wraz z obiadami, przekąskami, serwisem kawowym, i wszelkimi niezbędnymi materiałami to 400 zł 
Zapraszamy

więcej informacji : Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.