Stajnia Motocyklowa - polish customers
Select language / Wybierz język: ENGLISH / POLSKI

ORGANIZUJEMY SZKOLENIA

wyjazdy2
Zapraszamy na szkolenia mechaniczne i mechaniczno-podróżnicze organizowane przez naszą firmę.

Rozszerzamy ofertę o szkolenia II stopnia

W nowym roku chcemy Państwu zaproponować zupełnie nowe szkolenia. Będą one przeznaczone dla osób które były już na naszych szkoleniach lub po prostu posiadają już jakieś podstawy.  Podział będzie wyglądał następująco.

Łączymy szkolenia 2 stopnia !!! Więcej wiedzy w niższej cenie.  

W związku z waszymi propozycjami postanowiliśmy połączyć szkolenia, czyli więcej materiału w jednej cenie. Materiał został tak przygotowany abyście mogli przyswoić jak najwięcej wiedzy w jak najkrótszym czasie. Oczywiście stawiamy również duży nacisk na praktykę. W związku z tym, że są to szkolenia 2 stopnia, było by dobrze gdyby kursanci posiadali podstawową wiedzę na temat działania omawianych mechanizmów, oraz potrafili obsługiwać podstawowe narzędzia.   

Układy zasilania silników motocyklowych, łączymy z Silniki i układy przekazania napędu. Data łączonego szkolenia to  11-12 marca 2017 r. 

Instalacje elektryczne motocykli łączymy z Nadwozia motocyklowe obsługa i naprawa. Data połączonego szkolenia to 8-9 kwietnia 2017 r.

 Cena za jedno szkolenie to nadal tylko 550,00 zł  za cały weekend ! 

 

                11-12 marca 2017 r. 

        Silniki, układy przekazania napędu motocykli i skuterów.Na tym szkoleniu zajmiemy się silnikami motocyklowymi zarówno dwu jak i czterosuwowymi, oraz skrzyniami biegów, zarówno mechanicznymi jak i typu CVT. Poruszymy między innymi takie rzeczy jak: montaż demontaż silnika, rozbiórka i składanie skrzyni biegów CVT i manualnej, oczywiście nie zapomnimy o sprzęgle. Wszystkie części poddamy ocenie stanu technicznego dokonamy odpowiednich pomiarów, oraz omówimy szczegółowo metody naprawy poszczególnych podzespołów. Poza tym omówimy układy chłodzenia i smarowania zarówno w silnikach czterosuwowych, jak i oczywiście w dwusuwach.
      Układy zasilania silników motocyklowych. Na tym szkoleniu zajmiemy się głównie gaźnikami oraz układami wtrysku paliwa spotykanymi w motocyklach i skuterach. Poruszymy kwestię czyszczenia oraz regulacji gaźników i układów wtryskowych, diagnostyki komputerowej układu wtrysku paliwa. Oczywiście nie pominiemy na tym szkoleniu układu filtrowania zasysanego powietrza oraz układu wydechowego. Zajmiemy się również historią rozwoju układów zasilania stosowanych w motocyklach na przestrzeni lat.

 

8-9 kwietnia 2017 r.
Nadwozia motocyklowe, obsługa i naprawa.Na tym szkoleniu zajmiemy się takimi kwestiami jak serwis i naprawa zawieszeń motocyklowych, wymiana wszelkich łożysk, diagnostyką i serwisowaniem układów hamulcowych zarówno z ABS jak i bez, nie zapomnimy o wszelkich układach sterowania naszymi motocyklami czyli linkami, dźwigniami, układami hydraulicznymi. Poświęcimy też trochę czasu na akcesoria montowane do motocykli takie jak: amortyzatory skrętu, gmole oraz crash-pady, kufry, stelaże, szyby. Itp. itd.
      Instalacje elektryczne motocykli.Zajmiemy się na szkoleniu takimi kwestiami jak : Układy elektryczne silnika, w tym: układ rozruchowy, układ zapłonowy, układ ładowania, akumulator. Układy elektryczne nadwozia czyli: oświetlenie, wskaźniki, przełączniki. Oczywiście nie zabraknie diagnostyki komputerowej oraz obsługi motocykli wyposażonych w CAN. Poświęcimy również czas na montaż dodatkowego wyposażenia takiego jak grzane manetki, nawigacje, gniazda zapalniczek itp. itd.
 
Zgłoszenia przyjmujemy na adres mailowy  Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.  lub  Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.