Stajnia Motocyklowa - polish customers
Select language / Wybierz język: ENGLISH / POLSKI

ORGANIZUJEMY SZKOLENIA

wyjazdy2
Zapraszamy na szkolenia mechaniczne i mechaniczno-podróżnicze organizowane przez naszą firmę.

Nadwozia motocyklowe i instalacje elektryczne - szkolenie 08-09 kwietnia 2017 r.

Łączymy szkolenia 2 stopnia !!! Więcej wiedzy w niższej cenie. 

W związku z waszymi propozycjami postanowiliśmy połączyć szkolenia, czyli więcej materiału w jednej cenie. Materiał został tak przygotowany abyście mogli przyswoić jak najwięcej wiedzy w jak najkrótszym czasie. Oczywiście stawiamy również duży nacisk na praktykę. W związku z tym, że są to szkolenia 2 stopnia, było by dobrze gdyby kursanci posiadali podstawową wiedzę na temat działania omawianych mechanizmów, oraz potrafili obsługiwać podstawowe narzędzia. 

8-9 kwietnia 2017 r.
Nadwozia motocyklowe, obsługa i naprawa.Na tym szkoleniu zajmiemy się takimi kwestiami jak serwis i naprawa zawieszeń motocyklowych, wymiana wszelkich łożysk, diagnostyką i serwisowaniem układów hamulcowych zarówno z ABS jak i bez, nie zapomnimy o wszelkich układach sterowania naszymi motocyklami czyli linkami, dźwigniami, układami hydraulicznymi. Poświęcimy też trochę czasu na akcesoria montowane do motocykli takie jak: amortyzatory skrętu, gmole oraz crash-pady, kufry, stelaże, szyby. Itp. itd.
Instalacje elektryczne motocykli.Zajmiemy się na szkoleniu takimi kwestiami jak : Układy elektryczne silnika, w tym: układ rozruchowy, układ zapłonowy, układ ładowania, akumulator. Układy elektryczne nadwozia czyli: oświetlenie, wskaźniki, przełączniki. Oczywiście nie zabraknie diagnostyki komputerowej oraz obsługi motocykli wyposażonych w CAN. Poświęcimy również czas na montaż dodatkowego wyposażenia takiego jak grzane manetki, nawigacje, gniazda zapalniczek itp. itd.

Cena za jedno szkolenie to nadal tylko 550,00 zł za cały weekend ! 

Zgłoszenia przyjmujemy na adres mailowy info@szkoleniamotocyklowe.com lub salon@stajniamotocyklowa.pl

* dodanie sie do wydarzenia na facebooku nie jest równoznaczne ze zgłoszeniem sie na szkolenie