Stajnia Motocyklowa - polish customers
Select language / Wybierz język: ENGLISH / POLSKI

ORGANIZUJEMY SZKOLENIA

wyjazdy2
Zapraszamy na szkolenia mechaniczne i mechaniczno-podróżnicze organizowane przez naszą firmę.

Silniki, układy zasilania, układy przekazania napędu -szkolenie 27-28 maja 2017 r.

Łączymy szkolenia 2 stopnia !!! Więcej wiedzy w niższej cenie.

 

W związku z waszymi propozycjami postanowiliśmy połączyć szkolenia, czyli więcej materiału w jednej cenie. Materiał został tak przygotowany abyście mogli przyswoić jak najwięcej wiedzy w jak najkrótszym czasie. Oczywiście stawiamy również duży nacisk na praktykę. W związku z tym, że są to szkolenia 2 stopnia, było by dobrze gdyby kursanci posiadali podstawową wiedzę na temat działania omawianych mechanizmów, oraz potrafili obsługiwać podstawowe narzędzia. 
Układy zasilania silników motocyklowych, łączymy z Silniki i układy przekazania napędu. Data łączonego szkolenia to 27-28 maja 2017 r. 

Silniki, układy przekazania napędu motocykli i skuterów.Na tym szkoleniu zajmiemy się silnikami motocyklowymi zarówno dwu jak i czterosuwowymi, oraz skrzyniami biegów, zarówno mechanicznymi jak i typu CVT. Poruszymy między innymi takie rzeczy jak: montaż demontaż silnika, rozbiórka i składanie skrzyni biegów CVT i manualnej, oczywiście nie zapomnimy o sprzęgle. Wszystkie części poddamy ocenie stanu technicznego dokonamy odpowiednich pomiarów, oraz omówimy szczegółowo metody naprawy poszczególnych podzespołów. Poza tym omówimy układy chłodzenia i smarowania zarówno w silnikach czterosuwowych, jak i oczywiście w dwusuwach.
Układy zasilania silników motocyklowych. Na tym szkoleniu zajmiemy się głównie gaźnikami oraz układami wtrysku paliwa spotykanymi w motocyklach i skuterach. Poruszymy kwestię czyszczenia oraz regulacji gaźników i układów wtryskowych, diagnostyki komputerowej układu wtrysku paliwa. Oczywiście nie pominiemy na tym szkoleniu układu filtrowania zasysanego powietrza oraz układu wydechowego. Zajmiemy się również historią rozwoju układów zasilania stosowanych w motocyklach na przestrzeni lat.

Cena za jedno szkolenie to nadal tylko 550,00 zł za cały weekend ! 


Zgłoszenia przyjmujemy na adres mailowy info@szkoleniamotocyklowe.com lub salon@stajniamotocyklowa.p

*dodatnie sie do wydarzenia na facebooku nie jest równoznaczne ze zgłoszeniem sie na szkolenie